26.11.2017 року на спортивній базі ВСК "Нептун" КДПУ ім.М.Остроградського та ГО"На крилах надії України" провела традиційні змагання з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями. В змаганнях прийняли участь спортсмени КДЮСШ № 1 відділення плавання. Тренер-викладач Келембет Ганна Борисівна.Вихованці КДЮСШ № 1 відділення плавання показали добрі результати своєї підготовки.Змагання пройшли в дружній атмосфері,спортсмени завоювали медалі та кубки.

А неділю поспіль в м. Полтава відбувся відкритий чемпіонат Полтавської області присвячений пам'яті О.Дяченка. Команда плавців до скарбнички школи принесла 4 золотих, 2 срібних та 2 бронзових медалі. Приємно зазначити , що 4 вихованця відділення плавання КДЮСШ № 1 увійшли до складу збірної команди Полтавської області, яка в середині грудня 2017 року в м. Кам'янське в головному старті року на чемпіонаті України буде виборювати медалі. Побажаємо їм успіхів.