2-4 травня в Ужгороді пройшов Всеукраїнський турнір “Сакура” з плавання.

В м. Ужгород з 2 травня по 4 травня пройшов турнір з плавання, в спорткомплексі "Zinedine", серед спортсменів-інвалідів. В турнірі прийняли участь близько 140 спортсменів з 18 областей України!

Наше місто представляли спортсмени громадської організації « На крилах надіїї України» - з ураженням опоно-рухового апарату - Каширін Сергій ( S-7,),Повар Андрій (S-7), кандидат в майстри спорту України Щербак Артем (S - 7),кандидат в майстри спорту України Скрипнік Наталя (S - 7) та наша маленька спортсменка, яка вже себе показала добрими результатами на всеукраїнських дитячих змаганнях «Повір у себе» - Сухенко Єлізавета(S-13).

Наші спортсмени плавці привезли з змагань медалі золота та срібла:

- Скрипник Наталля на дистанції 50 м вільним стилем у своєму класі заняла - І місце, на дистанції 50 м брасом у неї срібна медаль;

- Каширін Сергій на дистанціях 50м вільним стилем та 100 м вільним стилем зайняв перші місця;

- Повар Андрій на дистанції 50м брасом посів ІІ місце,а на дистанції 100 м брасом зайняв І місце;

- Щербак Артем на дистанції 50 м батерфляєм посів І місце;

- Сухенко Єлизавета стала срібною призеркою на дистанціях 50м, 100м на спині і 50 м вільним стилем.

Вітаємо наших чемпіонів і призерів Всеукраїнського турніру з плавання серед спортсменів з обмеженими можливостями «Сакура»! Бажаємо нашим плавцям швидких хвилин на всіх стартах у подальшому. Команду до перемоги підготувала тренер вищої категорії з плавання Ганна Келембет.