Пошук Себе

Громадська організація «На крилах надії України», молодіжна студія «SOFIT STUDIO» і клуб інвалідів «АРОКІ». У Автозаводському територіальному центрі був проведений семінар на тему «Пошук себе». Також для учасників семінару був продемонстровано соціальний ролик «Поиск себя», який був підготовлений студією «SOFIT_STUDIO». Фільмі приймали різні категорії людей, також у цьому ролику знімався Майстер Сорту України Кууск Костянтин (людина з інвалідністю).

Воробйов Антон (режисер соціального ролику «Поиск себя») розповідав про те, як створив ролик, як писався сценарій, а також про те, що він хотів сказати цим фільмом.

Кууск Костянтин (Голова Ради Організації «На крилах надії України») розповів, що ролик покликаний підтримувати віру в себе і навів приклад з власного життя. Він став інвалідом внаслідок автокатастрофи в 5 річному віці, але не опустив руки, а став займатися плаванням, легкою атлетикою. За його думкою треба ніколи не здаватися, а йти тільки вперед, не звертаючи увагу на тих, хто не вірить в ваші сили.

По закінченню семінару учасникам було запропоновано також спробувати свої сили у кіномистецтві. Вони змогли спробувати себе в ролі режисера і оператора.

Великака подяка солодкому спонсору «Суворов».

Весь семінар знімала Geometria-Kremenchuk (Світлана Конограй) та інтерв’ю взяв кореспондент «Кременчуцька-Понорама» (Дмитро Малишко).