На крилах надії України

0800 300 114 прийом дзвінків з Понеділка по П'ятницю, з 9:00 до 18:00

(Безкоштовні дзвінки з будьякого мобільного оператора та міських номерів)

ПРОЕКТИ

Благодійний фонд «На крилах надії України», робить благодійний збір коштів на придбання електрогідравлічного підйомника для безперешкодного входу маломобільним групам населення до «Соціального гардеробу», вартість якого становить 140 тисяч грн.
Проект «Соціальний гардероб» - заснований волонтерами Громадської організації «На крилах надії України», її метою є благодійний збір та передача речей, сім'ям з дітьми, які опинилися у важкій життєвій ситуації, в тому числі багатодітним, малозабезпеченим сім'ям і людям з особливими потребами.
3 Весни 2016 р по сьогоднішній день. 3553 сімей Кременчука, Кременчуцького р-н, Горішні Плані (Комсомольськ), Козельщанського р-н, Лубенського р-н, м. Світловодск та Онуфріївський р-н (Кіровоградська обл),отримали гуманітарну допомогу у вигляді речей, загальна кількість одягу 12319 кг., 1893 пар взуття
Усім привіт! Оновлена система бронювання на сторінці Громадська організація "На крилах надії України"Бронювання робится за 12 годин. (facebook або Instagram)Вам потрібно натиснути кнопку Броніровать і обрати вільний день і час.Щоб придбати БЕЗКОШТОВНО речі при собі необхідно мати такі документи в оригіналі;1. Паспорт особи яка отримує одяг;2. Пільговий документ-посвідчеення,-довідка або витяг з державного реєстру термін дії не більше 6 міс.Довідки за тел. 0800 300 114 (Безкоштовно в межах України з мобільного та усіх міських номерів телефонів)
- Прийняти учать у проектах та фестивалях;- Послуги "Соціальний гардероб" (Прийом та передача речей);- Консультації з архітектурної доступності (бордюрні пандуси, сходолази, підйомники, пандуси до магазину, кафе, ресторану)

Мета проекту - сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді шляхом розвитку суспільно-корисних форм молодіжної неформальної культури і організація її змістовного дозвілля; виявлення обдарованої молоді та допомога в самореалізації; популяризація здорового способу життя, профілактика соціально-негативних явищ в молодіжному середовищі та залучення молоді до організації змістовного дозвілля та відпочинку, підвищення рівня інформованості суспільства про розвиток суспільно-корисних форм відпочинку.

Як записатись на зустріч через wed-інтерфейс?

  1. Натиснути кнопку "Записатись на зустріч";
  2. Обрати один з варіантів послуг і натиснути продовжити;
  3. Обрати дату і вільний час, натиснути продовжити;
  4. Заповнити усі поля у додатковому полі "Примечания" написати ваші запитання і натиснути продовжити.

*наприклад "які документи необхідно мати при собі щоб отримати гуманітарну допомогу" потім з вами зв'яжеться адміністратор.

Натиснути на кнопку "Записатись на зустріч"Обрати оди з варіантів і натиснути продовжитиCarousel imageCarousel image