ГО "На крилах надії України"

ПРОЕКТИ

о 15.00, 03 Серпня 2019 р. у Придніпровському парку, на літній сцені відбудеться вже 5 - й фестиваль "Кременчук Холі Дей Фест"Програма:15.00 - 17.00 Дитяча програма, ігротеки, спортивні ігри, конкурс малюнку на асфальті;17.00 - 19.00 Концертна програма;19.00 - 23.00 Дискотека (18+)Розіграш призів від партнерів фестивалю:KOFAN - подарункові сертифікати на суму 250 грн.
Організатори фестивалюГО "На крилах надії України" - Головний організатор;Кременчуцький міський центр фізичного здоров'янаселення "Спорт для всіх";ГО"АЙ Лав Кременчуг" - фестиваль "Dj`s SVOBODA";ВсеУкраїнский Фестиваль фарб Holi Fest

Мета проекту - сприяння творчому та інтелектуальному розвитку молоді шляхом розвитку суспільно-корисних форм молодіжної неформальної культури і організація її змістовного дозвілля; виявлення обдарованої молоді та допомога в самореалізації; популяризація здорового способу життя, профілактика соціально-негативних явищ в молодіжному середовищі та залучення молоді до організації змістовного дозвілля та відпочинку, підвищення рівня інформованості суспільства про розвиток суспільно-корисних форм відпочинку.

Усім привіт! Оновлена система бронювання на сторінці Громадська організація "На крилах надії України"Бронювання робится за 12 годин. (facebook або Instagram)Вам потрібно натиснути кнопку Броніровать і обрати вільний день і час.Щоб придбати БЕЗКОШТОВНО речі при собі необхідно мати такі документи в оригіналі;1. Паспорт особи яка отримує одяг;2. Пільговий документ-посвідчеення,-довідка або витяг з державного реєстру термін дії не більше 6 міс.Довідки за тел. 097-118-71-17
- Прийняти учать у Фестивалі- Послуги "Соціальний гардероб" (Прийом та передача речей)- Консультації з архітектурної доступності (бордюрні пандуси, сходолази, підйомники, пандуси до магазину, кафе, ресторану)

Як записатись на зустріч через wed-інтерфейс?

  1. Натиснути кнопку "Записатись на зустріч";
  2. Обрати один з варіантів послуг і натиснути продовжити;
  3. Обрати дату і вільний час, натиснути продовжити;
  4. Заповнити усі поля у додатковому полі "Примечания" написати ваші запитання і натиснути продовжити.

*наприклад "які документи необхідно мати при собі щоб отримати гуманітарну допомогу" потім з вами зв'яжеться адміністратор.

Натиснути на кнопку "Записатись на зустріч"Обрати оди з варіантів і натиснути продовжитиCarousel imageCarousel image