Місія

«Тільки тій людині постійно дається багато,

який навчився віддавати все що має багатьом! »

Місія: зміна усвідомленості людей в необхідності здійснення благодійництва.

Бачення: наш благодійний фонд є сполучною ланкою на шляху благих справ, тим самим, змінюючи майбутнє і породжуючи ланцюгову реакцію, яка істотно покращує життя мільйонів людей в Україні і по всьому світу.

Основний напрямок допомоги фонду - допомога дітям знаходяться в дитячих будинках і соціальна адаптація таких дітей до реального життя.

Діяльність Фонду «На крилах надії України» спрямована на соціальну підтримку і захист українських дітей, які в силу своїх фізичних або інтелектуальних особливостей, інших обставин не здатні самостійно реалізувати свої права і законні інтереси, а саме:

• сприяння діяльності у сфері профілактики та охорони здоров'я дітей, а також пропаганди здорового способу життя, покращення морально-психологічного стану дітей;

• сприяння діяльності в області дитячого спорту;

• сприяння діяльності у сфері освіти і освіти дітей, залучення дітей до культури і мистецтва, духовного розвитку особистості дитини;

• популяризація в суспільстві благодійної діяльності в інтересах дітей і залучення в неї широких верств населення;

• досягнення інших благодійних цілей, пов'язаних з наданням допомоги дітям.

цілі:

духовність:

- формування духовних і моральних цінностей.

здоров'я:

- залучення дітей до здорового способу життя.

розвиток:

- розвиток творчих і спортивних талантів у дітей;

- доступність якісної освіти;

- розвиток правової культури;

- розвиток і впровадження культури благодійності серед громадян незалежно від віку.

виховання:

- виховання навичок необхідних для життя в суспільстві;

- виховання любові до тварин і до тваринного світу.

Про концепцію Фонду: Благодійний фонд «На крилах надії України» займається зміною усвідомленості людей до здійснення благих справ, допомагає робити добрі справи правильно, створює можливості робити добрі справи і прищеплює звичку робити добрі справи. Фонд «На крилах надії України» не належить до політичних, олігархічним або релігійним організаціям і не фінансуються ними для їх реклами. Концепція діяльності фонду - «від людей до людей», тобто брати участь в проектах фонду «На крилах надії України» може будь-яка людина незалежно від його фінансового стану, національності та інших відмінностей. Фонд концентрує свою допомогу на тих напрямках, які підтримують благодійники і потребують.

Ми надаємо всебічну допомогу:

• Дітям з обмеженими можливостями здоров'я (інвалідам та тяжкохворим дітям);

• Дітям і сім'ям з дітьми, які опинилися у важкій життєвій ситуації, в тому числі багатодітним і малозабезпеченим сім'ям.

Девіз фонду: Благодійність, щоб не втратити надію!

Про назву Фонду: На крилах надії України, українською розуміється буквально як На крилах надії і сподівання України, ми даємо надію кожному хто потребує допомоги, завдяки кожному українцеві хто приєднався до фонду і пожертвував будь-яку суму коштів